Artyści na imprezy świąteczne


Ilustrowane postacie przy choince. Jedna gra na gitarze, druga jedzie z bombką na monocyklu, a trzecia wykonuje akrobacje powietrzne.
Programy muzyczne i cyrkowe na imprezy świąteczne

Organizujesz mikołajki, jarmarki bożonarodzeniowe i wigilie firmowe? Przygotowaliśmy świąteczne wersje spektakli cyrkowych i programy muzyczne, które będą atrakcją dla uczestników niezależnie od wieku. Na Twoje wydarzenie zaprosimy polskich lub międzynarodowych artystów.

Wydarzenia mogą odbyć się zarówno w plenerze, jak i w restauracjach, domach kultury, w szkołach, w galeriach handlowych.

Co zyskasz dzięki atrakcjom świątecznym?

Przyciągniesz klientów do centrum handlowego, by zwiększyć sprzedaż lub zadbasz o niespodziankę na imprezie dla Twoich pracowników i ich rodzin na imprezie integracyjnej.

Przykładowy scenariusz programów świątecznych

Przenieś się do świątecznego świata wypełnionego klaunadą, cyrkiem i muzyką.

Żongler zamieni dekoracje świąteczne w cyrkowe rekwizyty, ale nie myślcie, że będziecie się tylko przyglądać. Nawet najzdolniejszy elf potrzebuje pomocników.

Elegancki i wygadany iluzjonista zaprezentuje efekty iluzjonistyczne, bo w magicznym świątecznym okresie nie może zabraknąć elementów zaskoczenia. Po tym teście na spostrzegawczość, na pewno nie przegapicie pierwszej gwiazdki.

Jedni, by zawiesić ozdoby świąteczne, stają na krześle, a nasz artysta woli równoważnię. Jej kolejne poziomy buduje oczywiście z pomocą publiczności. Po jego pokazie nie będziecie już ubierać choinki w tradycyjny sposób.

Mamy też coś dla tych, którzy lubią śpiewać i tańczyć. Zespół muzyczny zagra znane i lubiane świąteczne hity. Zamiast nucić je nieśmiało w swoim mieszkaniu, dołącz do wielkiego chóru.

Porozmawiajmy

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci dobrać program artystyczny na Twoje wydarzenie.

Moje doświadczenie i kompetencje poparte są licznymi referencjami od klientów oraz artystów.

Małgorzata Węglarz
email: malgosia@busker.pl