Busker Tour 2023 w Żarach


Ilustrowany plakat Festiwalu Busker Tour 2023 w Żarach w kolorach malinowych i czarnych. Na środku postać artysty cyrkowego balansującego na równoważni
Busker Tour 2023 w Żarach

Organizatorzy Międzynarodowych Plenerowych Spotkań ze Sztuką oraz serii wydarzeń Busker Tour ponownie łączą siły!

Tym razem wybraliśmy dla Was pokazy cyrkowe w komediowym wydaniu. Zaproszonych wykonawców wyróżniają nie tylko mistrzowskie opanowanie własnego ciała i rekwizytów, ale także umiejętność angażowania publiczności do aktywnego udziału. To od Waszych reakcji będzie zależało, jak potoczy się akcja.

„Uderz w moje serce” to pokaz pełen humoru, ale także poetycki, a może nawet odrobinę romantyczny. Łuk, strzała i pełna energii Włoszka Gaia Ma, która wykonuje akrobacje, tańczy oraz łapie latające kapelusze. Jej serce będzie celem nieznanego strzelca. Czy trafi?

„Richard Filby Spectacule” to pokaz łączący żonglerkę, ekwilibrystykę i interakcję z publicznością. Chociaż pochodzący z Australii Richard Filby jest człowiekiem wielu talentów, który ciągle dodaje do swojego repertuaru nowe cyrkowe rutyny, on sam wierzy, że główną atrakcją jego pokazu jest jego urok osobisty połączony z australijskim dowcipem. Żonglowanie podczas balansowania jest dla niego tak naturalne, jak mówienie, więc zazwyczaj łączy to wszystko na szczycie równoważni.

Wydarzenia odbywają się bez udziału zwierząt.

Busker Tour w Żarach odbędzie się w ramach 32 Międzynarodowych Plenerowych Spotkań ze Sztuką organizowanych przez Żarski Dom Kultury.

Wydarzenie na Facebooku.